השאר את ההודעה שלך

הודעתך נשלחה בהצלחה, נציגנו יצור עימך קשר בהקדם. מלא טופס פניה נוסף
התרחשה שגיאה בעת השליחה, אנא נסה שוב או צור עימנו קשר ישירות בטלפון.
סוגי התשתיות שאנו מקימים.

בין אם אתם משרד קטן ובין אם אתם משרד גדול, הקמת תשתית נכונה של תקשורת תאפשר לכם להשתמש במגוון גדול יותר של טכנולוגיות הקיימות בשוק.
בחירה נכונה וניצול נכון של הטכנולוגיות הקיימות יכולה לאפשר לכם ליעל ולמקסם תהליכים ובכך למנף את העסק שלכם קדימה.
מכיוון שקצב התפתחות המערכות הטכנולוגיות מהיר מאוד חשוב להכין תשתית טובה שתאפשר לכם להוסיף ולשנות דברים לאורך זמן רב.
לפני שאנו מקימים תשתית תקשורת לכל משרד או עסק אנו עושים מחקר מקיף בתחום העיסוק בכדי להיות בטוחים במאת האחוזים שאנו בוחרים לכם בעלי העסקים את התשתית הטובה ביותר שתתאים לכם.
דוגמה לחשיבה מעמיקה בתחום התשתיות: חשיבות הגיבויים בארגון, נפח הקבצים שעוברים ברשת ופוטנציאל הגדילה שלהם, רמת האבטחה בהתאם לאופי המידע בארגון, האם יהיו מצלמות אבטחה, איזה סוג של תשתית טלפוניה תהיה במשרד מרכזיית  VOIP או תקשורת אנלוגית, האם יהיו חדרי דיונים ומולטימדיה ואיזה ציוד קצה יהיה בהם? כל השאלות האלו הם במטרה לבחור את התשתית המתאימה ביותר (cat-5e, cat-6, cat-7) ומאיפה יעברו התשתיות (היכן יעבור החיווט)
בשנים האחרונות חלה עליה במספר החברות המעסיקות עובדים מהבית, בכדי לשפר את חווית העבודה ולאפשר גישה מלאה לארגון, כזאת שגם מונעת זליגת מידע אל מחוץ לארגון, יש לבחור את ציוד הקצה המתאים.
יש לייחס חשיבות רבה לבחירת ספק התקשורת שיחבר אתכם לאינטרנט, כיום קיימים מסלולים רבים בחברות התקשורת שלא כולם בהכרח מתאימים לאופי העבודה בארגון, אנו נייעץ לכם בבחירת מסלול התקשורת המתאים ביותר לכם.
המטרה ששמנו לעצמנו היא לייצר תקשורת אחודה בארגון שלכם שתאפשר לכלל המוצרים לעבוד על אותה תשתית ובסנכרון מלא.
תשתיות:
1.       תשתית cat-5e, cat-6, cat-7
2.       הקמת תשתית אופטית
3.       בחירת ציוד קצה.
4.       יעוץ בבחירת ספקי תקשורת חיצוניים.