השאר את ההודעה שלך

הודעתך נשלחה בהצלחה, נציגנו יצור עימך קשר בהקדם. מלא טופס פניה נוסף
התרחשה שגיאה בעת השליחה, אנא נסה שוב או צור עימנו קשר ישירות בטלפון.
 
מ.ר.מ טק נמצאת בקדמת הטכנולוגיה בתחום מצלמות האבטחה.
 
בשנים האחרונות הפכו מצלמות האבטחה למוצר שקיים כמעט בכל בית עסק ולעיתים קרובות גם בבינייני מגורים ובתים פרטיים.
ישנם מספר סיבות לצמיחה הגדולה בשימוש במצלמות האבטחה, הסיבה העיקרית היא ירידת המחירים האינטסיבית שחלה בענף המצלמות וסיבה הנוספת היא חשיפת הציבור במדיה הטלויזיונית בעיקר לחשיבות המצלמות, כולנו נתקלנו בתוכניות הטלויזיה המציגות פושעים שנתפסו בעדשה בעודם מבצעים פשעים כמו גניבות וחמור מזאת התעללות בחסרי ישע.
בחלק גדול מהמקרים אודות לצילומים שנקלטו במצלמות האבטחה ידי החוק הגיעו למצות את הדין עם הפושעים.
למצלמות האבטחה חשיבות רבה בימינו והיא להרתיע את הפושעים המזדמנים, גנב שמנסה לנצל הזדמנות ולהכנס לאזור כלשהו בכדי לגנוב יחשוב פעמיים כאשר יגלה שנחשף לעיניי העדשה ובכלל למצלמות האבטחה כח רב בהרתעת עובדים או מטפלים מלבצע מעידות.
 
עכשיו לאחר שהבנתם את חשיבות המצלמות נעשה לכם קצת סדר ונעזור לכם לבחור את המוצר המתאים לכם ביותר.
 
 
 
יש לי עסק קטן ואני מעוניין להתקין מצלמות יש לי מקום רב להעברת כבלי התשתית, איזה מצלמות כדאי לי לקחת?
 
מ.ר.מ טק ממליצה לך לרכוש 4 מצלמות DVR באיכות של 600 או 700 קו, אם המצלמות ממוקמות על תיקרת העסק מומלץ לקחת מצלמות בצורת כיפה, מצלמות שיתלו על הקיר יהיו מצלמות צינור.
באזורים חשוכים או שעתידיים להיות חשוכים בחלק מהזמן מומלץ להתקין מצלמות עם אינפרא לצפיה בחושך.
בנוסף למצלמות עלייך לקנות מכשיר DVR ומומלץ למקם אותו במקום קשה לאיתור בכדי למנוע את גניבת ההקלטות השמורות עליו, חשוב שיהיה במקום נקודת חיבור לאינטרנט.
 
 
 
אני בעל משרד גדול לאחרונה אני חרד לנעשה במשרד שאינני שם, אני מעוניין להתקין מצלמות אך אין לי הכנה ואינני רוצה לחצוב את הקירות או לפגוע ברמת הגימור של המשרד עם תעלות חיצוניות, איזה מצלמות כדאי לי להתקין?
 
מ.ר.מ טק ממליצה על מצלמות IP אלחוטית, המצלמות דורשות חיבור לחשמל בלבד.
התקנתם היא אסטית ולא דורשת משיכת כבלים לאורך כל המשרד.
לאחר הגדרת כל המצלמות ברשת האלחוטית, נחבר מכשיר NVR לאחד מנקודות הרשת במשרד והוא ישמש לצפיה מרחוק ולהקלטה.
 
 
 
אני גננת ולאחרונה בגלל הכתבות בטלויזיה אני מרגישה שהורים חרדים לגורל ילדהם הנשארים בגן ללא השגחתם, התקציב שלי לא גדול ואני מעוניית להתקין מצלמות בכדי שההורים יראו את המסירות שלי לידיהם, איזה מצלמות כדאי לי להתקין?
 
מ.ר.מ טק ממליצה על מצלמת IP בכל אזור מרכזי בגן, המצלמות יתחברו ישירות לראוטר ללא צורך במחשב, לאחר מכן נגדיר אתר ובו שם משתמש וסיסמא, את המשתמש והסיסמא נעביר להורים ביחד עם הכתובת, כך ההורים יוכלו להתחבר בכל שעות הפעילות ולצפות בנעשה בגן, באפשרותך להגדיר שעות פעילות ולאחר שעות הפעילות תחסם הצפיה. 
 
 
 
אני בתהליך של בניית וילה לאחרונה שמעתי משכנים כי באזור מתבצעות התפרציות רבות לדירות, אני מעוניין להתקין מצלמות האם אני צריך להכין משהו לצורך ההתקנה? ובכלל איזה מצלמות כדאי לי להתקין?
 
מ.ר.מ טק ממליצה לך לקרוא למנהל פרויקטים שלנו עוד היום בכדי שיעבוד בשיתוף פעולה איתך ועם הקבלן שלך לצורך הכנה נכונה לתשתית המצלמות, הכנה נכונה וטובה יכולה לחסוך לך כסף רב בהמשך. כאשר קיימת תשתית נכונה וטובה ניתן לרכוש מצלמות חוטיות במחירים זולים יותר ממצלמות אלחוטיות או כניסה לעליות של חציבות לאחר סיום הבניה. הכנה נכונה בהמלך הבניה תאפשר למקם את המצלמות במקומות אסטרטגיים שגם מייצרים הרתעה בקרב העוברים והשבים.
 
 
 
לאחרונה הכנסתי מטפל סיעודי להוריי הקשישים מכייון שהם חסרי ישע אני חרדה לנעשה בבית במהלך היום, איזה מצלמות כדאי לי להתקין?
 
מ.ר.מ טק ממליצה על מצלמות נסתרות, ענף המצלמות הנסתרות תופס תאוצה, כיום יש מגוון אביזרים רחב שמשמש הסלקה למצלמה נסתרת, בין האביזרים ניתן למצוא: מפסקי חשמל, נקודות כבלים או טלפון, שעוני קיר, גלאי נפח, ספלינקרים, בובות, כדים, מנורות ועוד,
למ.ר.מ טק ניסיון רב בהתקנה והסלקה יפה ונקיה של מצלמות אבטחה נסתרות.
באפשרותכם גם לבצע את ההקלטה באתר מרוחק ולא בבית בו מותקנת המצלמה.
 
 
 
אני בעל הנגר גדול מאוד עם תיקרה גבוהה, במקום יש סוגים שונים של ארועים והבעיה העיקרית שהמיקום של התפאורה והאורחים משתנה מפעם לפעם, אני מעוניין שיהיו לי תמיד מצלמות מכוונות עם תמונה ברורה ואיכותית, מה עלי לעשות בנושא מצלמות האבטחה
 
למ.ר.מ טק מגוון פתרונות גדול שיכול להתאים למקרה, האופציה הטובה ביותר היא התקנה של מצלמות PTZ, מצלמות אלו מחוברות לציר הממונע ע"י מנוע חשמלי ולמעשה ניתן לכוון את המצלמה בשליטה ממכשיר הבקרה, ניתן גם לשמור בזיכרון של כל מצלמה מספר מצבים שהיא מכוונת ליעדים וע"י לחיצת כפתור המצלמות יעברו בין מצבי הכיוון השונים